درباره ما

درباره شرکت رویای دانش ارتباط سبز (تومرسنتر)

تومر سنتر در سال ١٣٨٤ فعاليت حرفه ايي خود را با نام سنجـش و دانـش با داشتن ١٢  شعبه مستقل در سطح استان آذربايجان غربي آغاز نمود.
كسب اولين نمايندگي دانشــگاه آنـكارا براي برگزاري آزمون آنلاين تومـر در ايران از سال ٨٧ الي ٩٤ و اولـين نمايندگي رسـمي و انحـصاري مركز زبانهـاي خارجي دانشـگاه ارومـيه در سطح استان از سال ٩٤ تا هم اكنون از بارزترين موفقعيتهاي تومر سنتر در طي 14 سال كار مداوم و پرفراز و نشيب خود ميباشد.

اين موسسه با بهره گيري از اساتيد مجرب و با سابقه با مدارج علمي بالا و مورد تاييد كميته علمي زبان دانشگاه اروميه موفق به گردآوري كادري متخصص براي برگزاري دوره هاي:

GENERAL ENGLISH LANGUAGE COURSE
GENERAL FRENCH LANGUAGE COURSE
GENERAL GERMAN LANGUAGE COURSE
IELTS
TOEFL
GRE
MSRT
UUEPT
و برگزاري آزمون هاي CELP زبان هاي خارجي دانشگاه اروميه شده است، در حال حاضر اين موسسه يكي از معتبرترين موسسات آموزشي در سطح استان بوده و داراي یک دفتر مركزي و یک شعبه در اروميه ، یک دفتر رسمي در دانشگاه اروميه و یک شعبه در شهرستان مهاباد ميباشد.
همچنين اين موسسه تنها مركز برگزاري كلاس هاي مختلط براي افراد بالاي ١٨ سال در سطح استان ميباشد و تمامي مدارك هاي (CELP) از طرف دانشگاه سراسري اروميه صادر گرديده و به فارغ التحصيلان اعطا ميگردد.