آزمون زبان آلمانی گوته (GOETHE)

آزمون زبان آلمانی گوته (GOETHE)

آزمون زبان آلمانی گوته (GOETHE)

آزمون گوته

آزمون گوته (GOETHE) چیست و چه کاربردی دارد؟

آلمان کشوری صنعتی در اروپا است و سالانه افراد بسیاری با هدف تحصیل و یا اشتغال وارد این کشور در قاره سبز می شوند. بنابراین طبیعی است که شما می بایست به قدر کافی به زبان آلمانی مسلط باشید تا بتوانید به زندگی خود در این کشور ادامه دهید.

اما چگونه باید میزان تسلط و مهارت خود در این زبان را به دانشگاه یا محل کار خود ثابت کنید؟ قطعا با شرکت در یک آزمون و ارائه نتایج آن.

آزمون گوته (GOETHE) آلمان یکی از آزمون هاییی است که برای سنجش زبان آلمانی به صورت بین المللی برگزار می شود. آزمون GOETHE که در کشور ایران نیز توسط موسسه گوته آلمان برگزار می گردد دارای سطوح مختلفی از A1 تا C2 می باشد. 

لازم است بدانید که شرکت در این آزمون برای تمامی افراد آزاد بوده و بر اساس سطحی که فرد در آن شرکت می کند در صورت دریافت نمره مورد نظر قبول خواهد شد.

جالب است بدانید نام موسسه گوته آلمان برگرفته از نام شاعر معروف آلمانی، یوهان ولفگانگ گوته می باشد که در سال ۱۹۲۵ میلادی تاسیس شده و هدف این موسسه انتشار زبان آلمانی فراتر از مرزهای آلمان است.

هزینه آزمون گوته (GOETHE) در ایران

بر اساس اینکه چه سطحی مورد نظر آزمون دهنده خواهد بود آزمون گوته آلمان که در موسسه گوته آلمان در ایران برگزار می گردد هزینه های مختلفی را ارائه می کند. هزینه هر مرحله (سطح) متفاوت بوده و متناسب با افزایش سطح قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. هزینه ها در سراسر جهان یکسان بوده و بر اساس نرخ تبدیل ارز، در ایران به صورت ریالی دریافت می گردد.

آزمون گوته سطح A1 مبلغ ۱۰۵ یورو، سطح A2 مبلغ ۱۲۵ یورو، سطح B1 مبلغ ۲۱۰ یورو، سطح B2 مبلغ ۲۴۰ یورو، سطح C1 مبلغ ۲۷۰ یورو و سطح C2 مبلغ ۲۹۵ یورو می باشد.

زبان های خارجی را اصولی و آکادمیک فرا بگیرید.

جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد آزمون گوته (GOETHE) از طریق بخش تماس با ما با کارشناسان مرکز زبان های خارجی رویای دانش تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از من بپرسید
ارسال