دوره TTC

دوره TKT در 22 جلسه یک و نیم ساعته برگزار می شود که به صورت تئوری و عملی همه مباحث TKT را پوشش می دهد. در انتهای دوره شرکت کنندگان دوره باید سه جلسه Observe کلاسی داشته باشند و گزارشی از مطالب فراگرفته در کلاس واقعی را تهیه کنند و تحویل دهند. بعد از جلسات آموزشی و Observe، امتحان نهایی از هر سه ماژول گرفته می شود و مدرک معتبر پایان دوره از طرف دانشگاه ارومیه مطابق بندهای دانشگاه کمبریج به شرکت کنندگان ارائه می گردد.

دوره Teacher Training Course) TTC)

دوره تربیت مدرس Teacher Training Course) TTC)

مرکز زبانهای خارجی رویای دانش مفتخر به برگزاری و ارائه دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی با بهره مندی از اساتید برجسته و حرفه ای در این حوزه و بر اساس سیلابس آموزشی دانشگاه کمبریج می باشد. دوره تربیت مدرس Teacher Training Course) TTC) در مرکز زبانهای خارجی رویای دانش براساس مبانی آزمون دانش معلمی دوره Teaching Knowledge Test) TKT) مدون شده است. 

بسیارند عزیزانی که دارای سطح بالایی از دانش زبان انگلیسی هستند ولی با این وجود، در تدریس این زبان چندان که باید خوب عمل نمی کنند.

دوره TTC آزمونی است که دانش شما را در زمینه های تئوری و عملی آموزش زبان انگلیسی می سنجد. اگر مدرس تازه کار هستید و درنظر دارید دانش آموزش، اعتماد به نفس و مهارت های تدریس خود را افزایش دهید، یا اگر معلم باتجربه ای هستید و می خواهید در یک حوزه خاص از دانش آموزشی تخصص داشته باشید و یا این که برای اولین بار شروع به تدریس زبان انگلیسی می کنید، این دوره شرایط و منابع لازم برای پیشرفت را در اختیار شما قرار می دهد. در این دوره، شرکت کنندگان با تئوری ها، متدها، و تکنیک های نوین تدریس زبان انگلیسی آشنا می شوند و در عین حال بصورت عملی در طول دوره از این تکنیک ها در شرایط مختلف استفاده خواهند کرد. این دوره برای افرادی که نیاز دارند دانش تدریس خود را با یک گواهی شناخته شده در سطح جهانی ثابت کنند، ایده آل است.

دوره TTC برای چه کسانی مناسب است؟

  • مدرسین تازه کار و با تجربه
  • برای مدرسین دارای سطح انگلیسی B1 و بالاتر
  • مدرسین سطوح مقدماتی، متوسطه یا پیشرفته
  • معلمانی که می خواهند دانش تدریس خود را اثبات کنند
  • معلمانی که به گواهی شناخته شده جهانی احتیاج دارند

آزمون TTC  به صورت آزمون چند گزینه ای انجام می شود. این آزمون بعد از اتمام دوره و جلسات Observe در سه ماژول برگزار می شود که می تواند به صورت جداگانه و یا ترکیبی انجام پذیرد.

ماژول ۱ ارزیابی از دانش مدرسان در زمینه یادگیری و تدریس زبان شامل متدها و تکنیک های تدریس

ماژول ۲ ارزیابی از دانش مدرسان در زمینه برنامه ریزی درسی و استفاده از منابع برای آموزش زبان

ماژول ۳ ارزیابی از دانش مدرسان در زمینه مدیریت فرایند تدریس و یادگیری

برگزاری دوره TTC در مرکز زبانهای خارجی رویای دانش

مرکز زبان های خارجی رویای دانش برای تقویت سطح دانش تدریس مدرسان مبتدی و پیشرفته، دوره TTC را در هر سه ماژول برگزار می کند. این دوره در ۲۲ جلسه یک و نیم ساعته برگزار می شود که به صورت تئوری و عملی همه مباحث TTC را پوشش می دهد. در انتهای دوره شرکت کنندگان دوره باید سه جلسه Observe کلاسی داشته باشند و گزارشی از مطالب فراگرفته در کلاس واقعی را تهیه کنند و تحویل دهند. بعد از جلسات آموزشی و Observe، امتحان نهایی از هر سه ماژول گرفته می شود.

امتیازاتی که با شرکت در این دوره در مرکز زبانهای خارجی رویای دانش کسب خواهید کرد :

تدریس دوره توسط اساتید باتجربه و دانشگاهی

– پوشش مطالب عملی و نظری

– پوشش هر سه ماژول به صورت یک جا

– منابع تراز اول و بروز

– کلاس تخصصی با امکانات لازم

– مشاوره و پیگیری آموزشی و عملی

جهت جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره TTC از طریق صفحه  تماس با ما با کارشناسان مرکز زبانهای خارجی رویای دانش تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از من بپرسید
ارسال